vyhledávání
Alliva, spol. s r.o.Alliva, spol. s r.o.Alliva, spol. s r.o.
14.1.2020 Nové barvy triček pro rok 2020

Sortiment triček Fruit of the Loom rozšířen o nové barvy....

zobrazit více
07.08.2020 Sítotisk

technologie potisku s největší tradicí, nabízíme textil značky Fruit of the Loom...

zobrazit více
Nacházíte se: O nás

Jsme přímými výrobci reklamního a firemního oblečení

Naše společnost Alliva, spol. s r.o. má 25-ti letou tradici ve výrobě materiálů a oblečení pro reklamní a profesní účely. Za celé toto období bylo vytvořeno velké množství zakázek k plné spokojenosti zákazníků.

Nabízíme zákazníkům české výrobky  ve vysoké kvalitě a v krátkých termínech.
 
Vlastní moderně vybavená pletárna, střihárna a konfekce zajišťuje vysoce kvalitní zpracování materiálů dle požadavků zákazníka. Díky vlastním technologiím a flexibilitě spojené s konkurenčními cenami zaujímáme na trhu reklamních a profesních oděvů zasloužené přední místo. 

Uzavřený cyklus vlastní výroby od výroby materiálu, barvení, stříhání a šití nám zajišťuje nejkratší možný dodací termín a plnou flexibilitu.

S nástupem moderních technologií a výrobních metod, jsme schopni zajistit trvale vysokou kvalitu našich výrobků. Neustále nové investice v posledních letech vytvořily optimální podmínky pro rychlé a efektivní zpracování zakázek pro naše zákazníky. Dodržujeme mimořádně vysokou úroveň kvality našich výrobků v celém výrobním procesu, garantuje nejvyšší spokojenosti zákazníků. Díky vzrůstajícím nárokům firem a doby se snažíme o neustálý vývoj, přehled v nových trendech, rozšiřování a zkvalitňování naší nabídky. Výrobní oddělení stále modernizujeme. Zaměstnanci jsou neustále proškolováni, aby jejich práce byla co nejkvalitnější a nejefektivnější.

Výroba textilu  poskytuje velké množství různých možností a originálních řešení pro zviditelnění právě Vaší společnosti.

K našim spokojeným zákazníkům proto patří nejenom koncoví zákazníci, ale i reklamní společnosti, tiskařské a vyšívací dílny. U nás si vybere téměř každý. Spolehněte se na naše služby a dlouholeté zkušenosti.

Každá zakázka je pro nás důležitá, velikost zakázky ani její celková cena nerozhodují o kvalitě zpracování.

Naším cílem je být nejlepší ve své třídě, nabídnout ucelený sortiment, profesionální přístup a produkce kvalitních vlastních výrobů za bezkonkurenční ceny a to nejdůležitější spokojený a pravidelně se vracející zákazník.

Disponujeme týmem lidí, kteří jsou schopni uspokojit i požadavky velmi náročných zákazníků.
 

Věříme, že naše nabídka osloví i Vás a děkujeme Vám za návštěvu našich internetových stránek.

Copyright © Alliva